top of page
23621679_10210473863509023_3532977158540

KITZSTEINHORN

LOKALITA

Kitzsteinhorn se nachází v rakouské spolkové zemi Salzbursko, je součastí centralního pohoří Vysokých Taur (narodní park) a spadá do katastru města Kaprun. Je to vůbec první ledovcoví areál v Rakousku, čímž je jasné, že tu panují skvělé sněhové podmínky téměř celý rok. Středisko Vám nabídne 41 kilometrů sjezdovek všech obtižností, včetně slalomů, boulí, několika snowparků, U-rampy a freeridových tras. A to vše v rozpětí nadmořské výšky od 1976  do 3029 metrů. Kdyby Vám to nestačilo, mužete nově přejet gondolou do střediska Maiskogel nebo můžete vyrazit do 10 kilometrů vzdáleného střediska Zell-am See.

logo-vorschau.jpg
P1000155.JPG

VÝUKA

Jet na ledovec je samo o sobě nádherný zážitek. Ať prostředím, počasím, ale hlavně kvalitou sněhu!

Pokud toto máte rádi a hledáte zábavu spojenou s Vaším zdokonalením techniky, pak je tento Skicamp právě pro Vás!

 

Jedni z mála už roky učíme tzv. "prožitkové lyžování", které je založeno na znalostech metodiky lyžování s kombinací informací o materiálu, fyzice a biomechanice těla.

Ačkoli se to může zdát složité. S námi zjistíte velmi rychle, že výuka je velmi efektivní, jednoduchá, účinná a hlavně zábavná!

Covid, necovid, nebude se vám chtít slézat z kopce!

 

Pokud chcete na lyžích či prkně vypadat lépe a lépe se i pohybově a technicky na svém vybavení cítit, pak tenhle Skicamp prostě musíte zažít!

 Ukážeme vám jak pořádně řezat oblouky (základní carving pro mírně pokročilé, střední jezdce, stejně tak funcarving a racecarving pro sportovně založené lyžaře).

 

Zajezdíte si na různě obtížných sjezdovkách, vyzkoušíte si třeba obří slalom v trati s časomírou.

 

Snowboardová parta zase přičichne k základům ježdění v parku. Technickým finesám a hlubším informacím z pohledu TOP lektora a závodníka FWQ v jedné osobě.

DSC_0082_1_edited.jpg

UBYTOVÁNÍ

Ubytování se nachází v Kaprunu 5 minut chůze od centra v českém penzionu Baranek. Můžete vybírat z apartmů, dvoulůžkových pokojů nebo studií. Pobyt ze snídaní nebo bez. V penzionu je k dispozici sauna a na baru je vždy naražené české pivo.

Vyzkoušeli jsme za 15let spoustu ubytování v lokalitě. No musíme uznat, že známka 9,3 na Tripadvisoru je oprávněná a především kontinentální snídaně jsou opravdu pestré a chutné.

V případě přeplnění kapacity řešíme další kapacity s partnerskými domy nebo formou booking.

36775070.jpg

DOPRAVA

Doprava po vlastní ose.  Spolujízda s ostatními účastníky campu je možná po domluvě mailem.

Vše vám zorganizujeme, o nic se nemusíte starat!

Pro zájemce možnost dopravy v dodávce (počet maximálně 7 osob), nástupní místa jsou na Moravě nebo změnou trasy v Čechách. Vše dle domluvy.

Idealní trasa:

Linz - Bisheshofen - Zell am See - Kaprun.

Na mail od nás dostanete samozřejmě i variantu podrobného itineráře.

CENA A OBJEDNÁNÍ

Výuka: 6 900,- Kč / osobu.

Ubytování:pension Baránek

Skipas: dle ceníku Kitzsteinhorn-Zell am See.

PODMÍNKY účasti:

PLATBA: kurzovné je nutno uhradit předem, dle průvodních informací zaslaných na váš email.

bottom of page