top of page
76420_3940291631882_1079859235_n.jpg

HINTERTUX

BŘEZEN 2019 SKI & SNB CAMP 

stažený soubor (1).png

Hintertux je jediné rakouské středisko otevřené celoročně. Tento ledovec s výbornými sněhovými podmínkami, se nachází ve spolkové zemi Tyrolsko na hranici Tuxských a Zillertalských Alp. Nabídne Vám 86 kilometrů sjezdovek všech obtížností ve výšce  1500 - 3250 metrů nad mořem. Od řijna do dubna je zde v provozu jeden z nejlepších snowparků v evropě, kde se vyřádí jak začinajíci jezdci na easy lajně, tak ostřílení borci na profi lajně. O ortodoxní  "jibbery" se postará shred lajna plná železa a beden. Pro fajšmekry je tu, vždy dobře připravená U-rampa.

Přímo v horní stanici gondoly se nacházi vstup do ledovcové jeskyně, která také stojí za navštěvu. Jako ve vetšině rakouských středisek tak i zde najdete nepřeberné množství míst kde se můžete občerstvit, ochutnat místní speciality a užít si "Apres-ski" atmosferu.

 

GOPR1085.JPG

VÝUKA

Tento camp je zaměřený na zlepšení Vašich jizdních dovedností ať už na lyžích či snowboardu. Naši zkušení lektoři se Vám budou plně věnovat jak při dopolední i odpolední výuce na svahu, tak i mimo něj ať už při večerních video rozborech Vaší jizdy, při sklence nečeho dobrého nebo v roli "Apres-ski průvodců".

114079288.jpg

UBYTOVÁNÍ

Ubytování v alpském stylu 1,3 kilometru od nástupu do kabinkove lanovky. 5 minut od zastavky skibusu. Možný výběr mezi apartmány nebo klasickými lůžkovími pokoji. Alpská snidaně v jídelně nebo na terase s vyhlídkou na okolní hory, k dispozici suchá i parní sauna, infračervená kabina, fittnes centrum.

Restaurace v dochozí vzdálenosti.

DOPRAVA

Doprava po vlastní ose, spolujízda s ostatními účastníky campu či lektory.

Pro zájemce z okolí Olomouce možnost spolujízdy v dodávce.

(počet míst 9) .

CENA A OBJEDNÁNÍ

Výuka: 2 790,- Kč / osobu

Ubytování:

Skipas: dle ceníku Hintertux Gletscher

PODMÍNKY účasti:

PLATBA: kurzovné je nutno uhradit předem.

bottom of page